Türk sevgilisini çabuk unuttu! Halsey yeni aşkını ilan etti

Gerçek adı Ashley Nicolette Frangipane olan ABD’li şarkıcı Halsey ile Türk senarist Alev Aydın’ın beş yıllık aşkı geçtiğimiz nisan ayında sürpriz şekilde bitmişti.

Ünlü çiftin, Temmuz 2021’de Ender Ridley adını verdikleri bir erkek çocukları dünyaya gelmişti. Pop yıldızı, ayrılık sonrası oğullarının tam velayeti için mahkemeye başvurmuştu.

ÖNCE EL ELE, SONRA DUDAK DUDAĞA

28 yaşındaki müzisyenin yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıktı. Halsey, geçtiğimiz günlerde ‘Zombieland 2’, ‘Ölümcül Deney: Racooon Şehri’ ve ‘Aşkı Seç’ gibi filmlerle tanınan oyuncu Avan Jogia ile önce el ele sonra da dudak dudağa objektiflere yansıdı.

Los Angeles’ta gün boyu el ele dolaşan çift, akşam da Los Feliz’de bir konsere gitti.

Mutluluğu gözlerinden okunan dünyaca ünlü şarkıcının, sık sık sevgilisinin yaptığı şakalara gülmesi dikkat çekti.

Taze aşıklar, konserde sürekli sarılıp, dudak dudağa poz verdiler. Bir süredir aşk yaşadıklarına dair haberler çıkan ikili, bu görüntüler ile resmen birlikteliklerini ilan etmiş oldular.

“VÜCUDUM HAMİLELİĞİ KENDİ BAŞINA SONLANDIRAMAZDI”

2020 yılında DNA testi yaptırdığını ve yüzde 11 oranında Türk çıktığını söyleyen dünyaca ünlü şarkıcı, Vogue Dergisi’ne verdiği röportajda şu ifadeleri kullanmıştı:

24’üncü yaş günümden önce üç kez düşük yaptım. Kolaylıkla hamile kalabilmem ve hamileliği sürdürmekte zorlanmam acımasız bir ironi gibiydi. Düşüklerimden biri sonradan bakım gerektiriyordu, bu da kürtaja ihtiyacım olacağını söylemenin nazik bir yoluydu. Çünkü vücudum hamileliği kendi başına tamamen sonlandıramazdı ve tıbbi müdahale olmadan sepsis riskiyle karşı karşıya kalırdım. Bu işlem sırasında ağladım. Kendim için korktum, çaresizdim. Hayatımı tehdit eden hamileliği çaresizce bitirmem gerekiyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx