Bu Tip Erkeklere Dikkat! Önce Acı Çektirip Sonra Terk Ediyorlar!

Erkekleri anlayabilmek de en az kadınları anlayabilmek kadar zordur. Bazı erkekler ilişkinin ilk başlarında adeta bir beyaz atlı prens gibi davranır. Ancak zaman geçtikçe tanıdığınızda çok daha farklı birini karşınızda bulursunuz.

Tavırları ve davranışları son derece değişkenlik gösteren bu erkekler ilişkilerde tehlikeli olur. Genellikle birlikte oldukları kadınları üzerler. Bu erkeklere aşık olmamak her zaman en doğrusudur. Aşık olunmaması gereken erkeklerin özelliklerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

BEKAR OLMAKTAN MUTLU ERKEKLER

Bu erkekler genellikle çok nazik biriymiş gibi kendini gösterir, Hayatı, tavırları, sosyal yaşantısı ve iş dünyası her zaman dikkat çeker. Hatta çoğu kadın onları çok çekici bulur. Ancak bu erkekler genellikle bekar olmaktan çok mutlu olurlar.

Ciddi ilişkilere ayıracak zamanları yoktur. Karşısındaki kadını da buna inandırarak bir ilişki kurmak isterler. Eğer sürekli bekarlıktan mutlu olduğunu dile getiren bir erkekler beraberseniz ilişkinizi tekrar gözden geçirmenin vakti gelmiş olabilir.

HEMEN EVLENMEYE KARAR VERENLER

Bu tür bir adam her zaman ilk fırsatta evlenmeye hazırdır. Evliliği her an her yerde olabilecek basit bir süreç olarak düşünürler. Romantizm ve balayı aşaması sona erdiğinde, gözlerini diktikleri yeni bir kişi için harekete geçirebilirler.

PARASI VARMIŞ GİBİ DAVRANANLAR

Bu erkekler genellikle hayattaki pahalı zevklerini, kıyafetlerini, aksesuarlarını, partilerini vs. göstererek karşısındaki kadını etkilemeye çalışır. Sürekli maddi kazançlarından bahsederler. Ancak gerçekte paraları yoktur. Hayatı boyunca sadece sizin gelirlerinizle geçinebilirler.

ANNESİNE AŞIRI DÜŞÜN OLANLAR

İnsanların aile bağlarının güçlü olması çok özel ve güzeldir. Ancak bazı erkekler annelerine aşırı düşkünlükleriyle partnerlerini ihmal edebiliyorlar. Annesinin sözünden çıkmayı her durumu (ilişkilerini bile) annelerine danışıyorlar.

Duygusal olarak annelerine aşırı bağlı olan bu erkekler, hayatlarına bir kadını dahil ettiklerinde ona yer veremiyor. Sadace hayatında annesi ve kendisi oluyor.

ASLA CİDDİ OLMAYAN

İlişkiler her zaman sorunsuz ve muhteşem ilelemez. Bazen sorunlarla mücadele etmeniz gerekebilir.

Bu durumda da partnerinizle birlikte ciddi konuşmanız gerekir. Ancak bazı erkekle ciddi olmak konusunda pek başarılı olamaz.

Bu tür bir adam maceralara, gezilere çıkmaya ve sıkı partiler yapmaya her zaman hazırdır. İçinizdeki çocuğu ortaya çıkaracaklar ama ciddi bir durumda size asla yardım etmezler. Çünkü ciddi durumları nasıl yönetmeleri gerektiğini bilmezler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx