Seçil Erzan’dan dikkat çeken telefon: Ata Demirer’i aradığı ortaya çıktı

Seçil Erzan’ın telefon kayıtlarında futbolculardan sonra Ata Demirer de çıktı. Erzan’ın kırık telefonu açıldı, incelemeler başladı. Kimlerle mesajlaşıp konuştuğu tek tek deşifre oluyor. Ayrıca 6 aylık HTS kayıtları da…

Seçil Erzan’ın HTS kayıtlarındaki numaraların kimlere ait olduğu ortaya çıktı. Bir numara var ki çok dikkat çekici. İşte o numara Ata Demirer’e ait… İkili ilk konuşmalarını 15 Ocak’ta yapıyor.

ÜNLÜ OYUNCU SEÇİL ERZAN’IN RADARINA MI GİRDİ?

Kanal D’nin haberine göre, ünlü oyuncuyu arayan Seçil Erzan’dı. Görüşme sadece 1 saniye sürdü. Bir gün sonra saat 12.59’da bu kez Ata Demirer, Seçil Erzan’ı aradı. İkili tam 131 saniye telefonda konuştu. Ne konuştular, orası şimdilik soru işareti. Ancak ikisinin de Bozcaada’da evi bulunuyor. Oradan mı tanışıyorlar, yoksa Ata Demirer de futbolcular gibi Seçil Erzan’ın radarına mı girmişti?

SEÇİL ERZAN, FULYA TERİM İLE 25 DEFA TELEFONDA GÖRÜŞMÜŞ

Milyon dolarlık vurgunun baş aktörünün Fatih Terim’in eşi Fulya Terim ile 25 defa telefonda konuştuğu ve en çok görüştüğü kişilerden biri olduğu da ortaya çıktı. Kızları Merve Terim Çetin ile de yazışmaları dosyaya eklendi. Mesajlarda Merve Terim Çetin 500 bin dolar göndermek için babasının hesap bilgilerini Erzan’dan istiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx