Volkswagen T-Cross fiyat listesi! Bu fiyata SUV kalmadı!

Posted by

Türkiye’deki SUV sevgisinin farkına varan Volkswagen, yakın zamanda T-Cross modelini piyasaya sürmüştü. B-SUV alanındaki seçenekleri arttırarak satışlarını yükseltmenin planlarını yapan marka, şu anda ciddi rakiplerle boğuşmak zorunda. Bu rakipler arasında Peugeot 2008, Hyundai Kona ve Citroen C3 Aircross başı çekerken; Seat Arona, Skoda Kamiq gibi alternatifler de tüketicilerin seçenekleri arasında yer alıyor. Peki ama Volkswagen T-Cross, fiyat seçenekleri ile günümüzde tüketicilere nasıl seçenekler vadediyor? İşte detaylar!

Volkswagen T-Cross fiyat listesi! Bu fiyata SUV kalmadı!

Volkswagen T-Cross, günümüzde üç farklı donanım paketi ile bayilerdeki yerini almış vaziyette. Bunlardan giriş paketinin fiyatı, 594.800 TL olarak karşımıza çıkıyor. Life olarak isimlendirilen söz konusu donanımda 110 beygir güç üreten 1.0 litrelik benzinli motora manuel şanzıman eşlik ediyor. Aynı donanımsal özelliklere sahip olan ancak şanzıman tipi otomatik olan diğer seçeneğin fiyatı ise resmi siteye göre 683.600 TL seviyesinde.

Volkswagen T-Cross 455 litrelik bagaj hacmi sayesinde sınıfının beklentilerini fazlasıyla karşıladığını da kanıtlıyor. İç mekandaki yaşam alanı anlamında da kullanıcılarını üzmeyen otomobil, 0’dan 100’e 10.4 saniyede ulaşabiliyor. Fabrika verilerine göre şehir içi kullanımlarda 6.0 litrelik bir yakıt tüketimi sunan araç, bu özelliği ile de sürücülerini memnun etmeyi başarıyor.

1.0 TSI 110 PS Manuel Life

Fiyatı: 594,800.00

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.