Tanju Özcan, Akşener’e seslendi: Beni Cumhurbaşkanı adayı yapın

Posted by

İYİ Parti Genel Lideri Meral Akşener, Bolu Belediye Lideri Tanju Özcan’ın yeni itfaiye binası açılış merasimi davetini geri çevirmedi. Geçtiğimiz günlerde İBB Lideri Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret eden Akşener bugün ise Bolu’da Tanju Özcan ile bir ortaya geldi. Bolu Belediye Lideri Tanju Özcan, Ekrem İmamoğlu üzere Akşener’i resmi merasimle karşıladı.

ÖZCAN, AKŞENER’DEN ADAYLIK İSTEDİ

Açılış konuşmaları esnasında 6’lı masaya değinen Özcan, Akşener’den Cumhurbaşkanlığı adaylığı için takviye istedi. Özcan, “Toplum olarak biz de adayı bekliyoruz. Orda da bir sorun olursa, Bolu’da bir kardeşiniz var. Diploması, 8 yıllık devlet tecrübesi var. Milletvekiliğinden, girdiği son 5 seçimin hepsini kazanmış, muvaffakiyet hikayesi de var, aklınızın bir kenarında bulunsun” dedi.

AKŞENER: ARTIK HERKESİ KOMAYA SOKAYIM

Özcan’ın bu davetinin akabinde açıklamalarda bulunan Akşener ise, “Tanju liderle şöyle bir geçmişimiz var. Ben Meclis Lider Vekiliydim kendisi de katip üyeydi. Birlikte uzunca bir vakit çalıştık. Bolu için çarpan kalbini bilirim. Bolu için hayallerini bilirim lakin vitesi yükseltmiş gördüm. Artık herkesi komaya sokayım, unutmayacağım” açıklamasında bulundu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.