Lider adayı Dursun Özbek’in aklında 2 teknik adam var!

Posted by

Galatasaray’ın lider adaylarından Dursun Özbek, misyona gelmesi durumunda gelecek sezonki teknik yönetici adaylarını belirledi. Özbek’in, kesin olarak Fatih Terim’in akabinde gelen Domenec Torrent’le yola devam etmeyeceği biliniyor.

Fanatik’in haberine nazaran sarı kırmızılı kulübün lider adayı, son olarak Başakşehir’de vazife yapan ve grubu Harika Lig ‘de şampiyon yapan Okan Buruk ile birlikte Antalyaspor’da dönem ortasında oyunculuktan hocalığa geçiş yapan Nuri Şahin’i düşünüyor.

Seçilmesi durumunda Özbek, iki isimle de çabucak temasa geçecek. Görüşmelerde, Sportif Yönetici koltuğuna oturması beklenen Cenk Ergün’ün de etkin rol alması bekleniyor. Başka aday Eşref Hamamcıoğlu ise yabancı bir teknik adamla yola devam etmeyi planlıyor.

YENİ DÖNEMDE VAZİFESİNE DEVAM EDECEK Mİ?

Antalyaspor Teknik Sorumlusu Alfons Groenendijk, Galatasaray maçının akabinde yaptığı açıklamada, “Nuri Şahin’in uzun müddetli kontratı var. Grup olarak hoş iş yaptık. Grubu geliştirmek güzelldi. Devam edeceğimizi düşünüyorum, rastgele bir zahmet görmüyorum burada kalmam benim içinde büyük bir talih olur.” sözlerini kullandı.

Öte yandan Akdeniz temsilcisi ise gayret sonrasında resmi toplumsal medya hesabından Nuri Şahin’in fotoğrafını paylaşarak, “2022-2023 Sezonu’nda görüşmek üzere…” notunu düştü. Art geriye gelen bu açıklamalar, başarılı antrenörün yeni dönemde misyonuna devam edeceği formunda yorumlandı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.