İntihar teşebbüsünü izlerken 5 araç kaza yaptı: 5 yaralı

Posted by

Hatay’da bir vatandaşın intihar teşebbüsünü izleyen şoförler direksiyon hakimiyetini kaybedip zincirleme kazaya neden oldular.

Kaza Antakya-İskenderun karayolu Deniz Alayı bölgesinde meydana geldi.

Ruhsal meseleleri olan ve eşi meskeni terk ettiği için buhrana giren Oktay E., mahalle muhtarına ve polise intihara teşebbüs edeceğini bildirerek inşaat halindeki binanın çatısına çıktı.

İntihardan vazgeçirmek için takımlar seferber oldu. Polis vatandaşı ikna etmeye uğraşırken, itfaiye takımları binanın altında şişme branda açtı.

5 ARAÇ BİRBİRİNE GİRDİ

Antakya-İskenderun karayolunun çabucak yanında yaşanan intihar teşebbüsünü seyretmek isteyen şoförlerin karıştığı zincirleme kazada ise 5 araç birbirine girdi. Kazada yaralanan 5 kişi ambulanslarla İskenderun Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Yaralıların sıhhat durumlarının âlâ olduğu bildirilirken, intihara teşebbüs eden ve ikna edilerek hastaneye götürülen Oktay E. hakkında süreç başlatıldı.

İsmet İnönü Mahallesi Muhtarı Engin Aktuğ, kişinin intihar edeceğini kendisine bildirdiğini, polis ve itfaiyenin gerekli önlemleri alarak intihardan vazgeçirdiklerini fakat intiharı izlemek isteyen şoförlerin kaza yaptığını söyledi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.