‘Çöp Adam’ dizisinin 15. bölüm fragmanı yayımlandı! Çöp Adam’da sürpriz haber


Son olarak Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinde oynayan Engin Altan Düzyatan Çöp adam dizisiyle izleyicilerin karşısına çıktı. Elçin Sangu ile başrolleri paylaştığı Çöp Adam dizisinin 10. bölümüyle yayınlandı. Yayınlanan ilk 14. bölümüyle nefes kesen Çöp adam dizisi ile ilgili araştırmalara devam ediyor. Peki, Çöp Adam dizisinin konusu nedir? İşte dizinin çok merak edilen 15.bölüm fragmanı

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Star TV’nin yeni dizisi Çöp Adam 7. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Yayınlanan ilk bölümünden itibaren büyük bir yankı uyandıran ve çok sevilen Çöp adam dizisi oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekti. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleminden çıkan Çöp Adam dizisi gerçek hayattan uyarlama olduğu için daha çok dikkat çekti. Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’yu buluşturan Çöp Adam dizisinin 14.bölüm fragmanı yayınlandı. 

ÇÖP ADAM DİZİSİ 15. FRAGMANI YAYIMLANDI

ÇÖP ADAM SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Berrin’in tuzağına düşen Peri, Tamer’in kendisine yalan söyleyip karısıyla buluşmaya gelmesiyle büyük hayal kırklığı yaşar ama bu kez kendini kontrol etmeyi başarır. Tamer boşanmak istemeyen Berrin’i ikna etmeye çalışırken evde büyük bir olay yaşanmaktadır.

Çöp adam dizisi yeni fragmanı

ÇÖP ADAM DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Çöp Adam dizisi, Tamer ve Peri’nin saplantılı aşk hikayesini konu alıyor. Beklenmedik bir şekilde büyük bir servete konan yazılımcı Tamer’in, bankacı Peri’yi kaçırarak mahzene kapatmasıyla başlayan hikaye büyük bir aşkla son bulacak. Peri’yi kapattığı yerde ona bir dünya yaratan Tamer’in saplantısı, zaman içerisinde duygusal bir bağa dönüşecek.

Yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği, Melek Gençoğlu ve Su Ersöz’ün kaleme aldığı Çöp Adam dizisini Yağız Alp Akaydın yönetiyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenen dizi gerçek bir olayı konu alıyor. Budayıcıoğlu, Çöp adam dizisi ile ilgili açıklamada bulundu. Dizinin gerçek bir hikayeden alındığını belirten Gülseren Budayıcıoğlu’nun açıklaması şu şekilde; “Çok heyecanlıyım. Çöp Adam karakteri öyle bir şey icat ediyor ki dünyanın yakından tanıdığı adeta harikalar yapan ve servet sahibi olan biri haline geliyor” “Çöp adam dizisi sıra dışı bir şekilde karşılaşan, tehlikeli bir oyunun içine hapsolan Tamer ve Peri’nin sırlarla dolu hikayesini konu ediniyor.”

Çöp adam dizisi gerçek mi uyarlama mı

Hikaye hakkında ipuçları veren Budayıcıoğlu, “Bu hikayede iki kardeş var, iki çocuk…

Anne babaları hayatta oldukları halde çocukları alıp götürüp yetimhaneye kapatıyorlar. Ne için? Çalışan annenin babaya daha iyi bakabilmesi için. O çocuklar neler yaşayarak nasıl bu günlere geliyorlar bunları tek tek göreceğiz” diye konuştu.

ÇÖP ADAM OYUNCULARI

Düzyatan ile Sangu’nun yanı sıra dizinin oyuncu kadrosunda Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Gülizar Nisa Uray, Eylül Uğan, Sinan Albayrak gibi güçlü isimler yer alıyor.

ÇÖP ADAM NE ZAMAN YAYINLANIYOR?

Star Tv’nin merakla beklenen yeni dizisi Çarşamba günü saat 20.00’da yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir