Burak Kut’un eşi Cansel Yeni’yle çirkin diye dalga geçilmişti! Son hali herkesi şoke etti

Posted by

Ünlü şarkıcı Burak Kut’un gözünden sakındığı magazin gündeminden uzakta sevdiği eşi Cansel Yeni daha önce cemiyet ve sosyete hayatında da çirkinliği ile gündeme gelmiş ve Kut’un yanına yakıştırılmamıştı. Şimdilerde son haliyle gündeme oturan Cansel Yeni, güzelliğiyle herkesi şaşırtmayı başardı.

Magazin dünyasının en mutlu çiftlerinden olan ve olabildiğince bu camiadan uzak durmaya çalışan Burak Kut ve eşi Cansel Yeni, 2011 yılında hayatlarını birleştirme kararı alarak imzalarını atmıştı. O dönemlerde Kut’u çileden çıkaran “Neden çirkin bir kadınla evlendin?” yorumları ise şimdilerde sessizliğe gömüldü.

burak kut ve cansel yeni

GÖZDEN UZAK YAŞIYORLAR

Özel hayatlarını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Kut ve Yeni, şimdilerde kızları Aden’i büyütmekle uğraşıyor. Bir yandan Kut kendi çalışmalarını yürütürken, Yeni’de estetisyen olarak kariyer hayatına devam ediyor. Yeni’nin son hali gündeme bomba gibi düştü.

cansel yeni

SON HALİ HERKESİ ŞAŞIRTTI

Kut’un yanına yakıştırılmaya Yeni, şimdilerdeyse güzelliğiyle mest ediyor. Daha önce cemiyet hayatında da çirkin olarak anılan Yeni, son hali ise tüm o gelen kötü ve gereksiz yorumu boşa çıkararak toprağa gömmeyi başardı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Karadeniz’de palamut coşkusu!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.